Pollux

Budujemy stałe relacje między pracodawcami i osobami poszukującymi pracy.

Witamy w naszej agencji pracy! Naszym celem jest pomaganie osobom poszukującym pracy w znalezieniu wymarzonej pracy i łączenie pracodawców z odpowiednimi talentami. Nasza agencja jest od wielu lat świadczy wysokiej jakości usług, które spotykają się z  oczekiwaniami naszych klientów.

Wieloletnie doświadczenie

Nasza agencja pracy od 2005 roku pomaga pracownikom i pracodawcom w poszukiwaniu pracy i pracowników. Dzięki 18-letniemu doświadczeniu zdobyliśmy pozycję zaufanego i rzetelnego partnera na rynku pracy. Specjalizujemy się w logistyce, produkcji, produkcji, zawodach technicznych i magazynowych oraz mamy dogłębną wiedzę na temat rynku pracy w Polsce i Holandii.

Nasz zespół doświadczonych rekruterów zajmuje się znajdowaniem odpowiednich ofert pracy dla osób poszukujących pracy oraz dla firm poszukujących wsparcia kadrowego.

Group of people working out business plan in an office

Zakwaterowanie i legalizacja pobytu cudzoziemców

W naszej agencji zatrudnienia rozumiemy wyzwania, przed którymi stają obcokrajowcy, gdy przeprowadzają się do nowego kraju w celu podjęcia pracy. Dlatego zapewniamy kompleksowe usługi, aby przejście było jak najbardziej płynne. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i o tym, jak możemy pomóc Ci w legalizacji pobytu i zakwaterowaniu Twoich pracowników.

Nasze wartości

Naszą misją jest łączenie utalentowanych osób poszukujących pracy z najlepszymi pracodawcami w celu budowania długotrwałych relacji, które przynoszą korzyści obu stronom. Zobowiązujemy się do świadczenia wyjątkowych usług naszym klientom i kandydatom oraz przestrzegamy zestawu podstawowych wartości, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy.

Wierzymy w tworzenie bezpiecznego, integracyjnego i różnorodnego miejsca pracy, w którym ceni się i szanuje wyjątkowe punkty widzenia i pochodzenie wszystkich osób.

Poznaj nasz zespół!

Nasza agencja pracy świadczy kompleksowe usługi pomagające osobom poszukującym pracy w znalezieniu sensownego zatrudnienia, w tym pomoc w legalizacji pobytu w kraju, pomoc w poszukiwaniu pracy, rekomendacje zakwaterowania.

Jeśli poszukujesz pracowników, nasz zespół ekspertów ds. rekrutacji stara się zrozumieć Twoje wyjątkowe potrzeby i znaleźć kandydatów spełniających Twoje wymagania.

Pracuj od zaraz!

Oferujemy szeroki wybór stanowisk dla osób poszukujących pracy. Nasi koordynatorzy pomogą wybrać odpowiednią ofertę, która spełnia wymagania pracownika. Z pomocą naszych koordynatorów uzyskasz szybkie zatrudnienie!

Dzięki szerokiej bazie ofert, proces gwarantujemy szybki proces rekrutacji. Nasze biuro oferuje możliwość pracy w miejscowościach takie jak Świdnica, Wałbrzych, Legnica, Wrocław i okolicznych miejscowościach.

Dołącz do grona zadowolonych klientów!