Pollux

Pracownicy dla firm - rozwiązania kadrowe dla biznesów.
Świdnica, Wrocław, Legnica, Wałbrzych i okolice.

Współpracując z Pollux zyskujesz:

Rekrutacja Międzynarodowa

Dostarczymy Ci pracowników nie tylko z lokalnego rynku i Wschodu, ale również Azji, Ameryki Południowej zajmując się w pełni legalizacją pobytu i pracy zgodnie z bieżącymi przepisami.

Indywidualne Rozwiązania

Zaoferujemy indywidualnie dopasowane rozwiązania, spełniające Twoje wymagania i oczekiwania.

Obsługa Administracyjna

Obniżymy koszty bieżącej obsługi administracyjnej, przejmując na siebie wszelkie codzienne obowiązki związane z zarządzaniem personelem.

Opieka Koordynatora

Oferujemy usługi dwujęzycznego koordynatora, który ułatwia płynną komunikację między pracownikami a pracodawcą.

Rekrutacja Specjalistów

Znajdziemy dla Ciebie wykwalifikowanego specjalistę, który dokładnie odpowiada Twoim wymaganiom i specyfikacji stanowiska.

Zakwaterowanie Pracownicze

Zapewnimy zakwaterowanie pracownikom, posiadamy bazę noclegową – hotel Pollux na 180 miejsc, a także wiele małych apartamentów.

Legalizacja Zatrudnienia

Świadczymy kompleksową usługę legalizacji pracy dla pracowników zatrudnionych bezpośrednio przez Klienta i na jego rzecz.

Planowanie Transportu

Zaplanujemy transport pracowniczy, zapewniając kompleksową organizację i koordynację przewozu pracowników.

Skontaktuj się z wybranym przedstawicielem:

Zdjęcie

Martyna

współpraca biznesowa

Biuro Świdnica

+48 572 299 020

pollux.martyna@epollux.pl

Zdjęcie

Anna

współpraca biznesowa

Biuro Legnica

+48 500 732 033

pollux.anna@epollux.pl

Zdjęcie

Edyta

współpraca biznesowa

Biuro Wrocław, Oława

+48 513 353 353

pollux.edyta@epollux.pl

Dzięki ponad dziesięcioletniemu doświadczeniu doskonalimy naszą wiedzę w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań spełniających różnorodne potrzeby zarówno pracodawców, jak i pracowników. W zakres naszych usług wchodzi legalizacja pobytu pracowników zagranicznych, leasing pracowniczy dla firm oraz organizacja zakwaterowania dla pracowników.

Współpraca

Jako agencja pośrednictwa pracy zapewniamy cenną usługę, łącząc osoby poszukujące pracy z firmami potrzebującymi pracowników. Dzięki współpracy pozwalamy zaoszczędzić czas i zasoby klientów, obsługując proces rekrutacji. 

Dzięki naszemu działowi kadr, Twoi pracownicy zawsze otrzymają wynagrodzenie  na czas. Nasze biura oferują również pełne wsparcie procesu rekrutacji oraz  wypełnienia i dostarczenia dokumentacji potrzebnej do zatrudnienia.

Kompleksowa obsługa

Za sprawą naszych czterech biur, dogodnie usytuowanych w Świdnicy, Wrocławiu, Oławie i Legnicy, Pollux gwarantuje naszym klientom łatwy dostęp w całym regionie. W każdym z tych biur znajdują się wyspecjalizowane działy, które koncentrują się na różnorodnych obszarach, w tym legalizacji pobytu cudzoziemców, zakwaterowaniu pracowników oraz zarządzaniu zasobami ludzkimi i płacami. Dzięki temu możemy zapewnić kompleksową obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Masz pytania? Wypełnij poniższy fomularz i skontaktujemy się z Tobą!