Pollux

Pracuj według własnych potrzeb,
dzięki elastycznym warunkom zatrudnienia.

Dzięki Pollux możesz pracować jako pracownik tymczasowy u pracodawców z różnych branż. Który oddział, jaki rodzaj pracy i na jak długo, zależy od każdego pracodawcy. I oczywiście zależy to również od tego, czego chcesz. Zawsze staramy się znaleźć odpowiednie dopasowanie dla Ciebie i pracodawcy. Od tymczasowej pracy wakacyjnej po zatrudnienie na stałe i wszystko pomiędzy.

Twoje wynagrodzenie

Oczywiście jesteś ciekawy, ile zarobisz. To zależy od kilku rzeczy. Od rodzaju pracy, doświadczenia i stanowiska. Nasi pracownicy mają możliwość pracy w nadgodzinach, co przekłada się na dodatki oraz premie uznaniowe. W zależności od twoich umiejętności i zaangażowania zarobisz od 3490 zł nawet do 6000 zł.  

Dzięki naszemu działowi kadr, Twoje wynagrodzenie zawsze otrzymasz na czas. Nasze biura oferują również pełne wsparcie procesu rekrutacji oraz  wypełnienia i dostarczenia dokumentacji potrzebnej do zatrudnienia.

System szkoleń

Przed przystąpieniem do pracy otrzymasz szkolenie i instrukcję dotyczącą twojego nowego stanowiska. Chcemy aktywnie przyczynić się do Twojego rozwoju i dobrego samopoczucia w miejscu pracy. Pracując z nami masz możliwość realizacji celów zawodowych i osobistych.

Nie znalazłeś pracy, której szukasz?

Zapisz się do newslettera i otrzymuj powiadomienia z najnowszymi ofertami!